Відгуки про компанію Інтернет-магазин товарів для дому "ОптМісто"
Можу сказати, що якщо в вас достатньо масивний ноутбук - столику буде важкувато, але якщо компактний і мало важить, то нормально.
Блокувальні кнопки на ніжках іноді залипають, але впринципі система по якості відповідає заявленій вартості.
Звертайте також увагу на ширину столику, бо якщо ви великий, масивний чоловік - може бути не дуже комфортно.
Охолодження працює добре, я навіть не розраховувала на таку потужність.
У підсумку - якщо це для персонального користування, а не на подарунок (припустимо) і Вам не дуже важлива якість - можна брати.Валерія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Марина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Крістіна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитро Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анатолій Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Аліна Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Даша С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена К.Угода на маркетплейсі Prom.ua

Продавец заказ отработал как следует, даже доставка розеткой была до праздников. Заказ был на две одинаковые машинки, и одна из них оказалась не рабочей, Я подумала
что она розряжена, но к сожалению она оказалась бракованной. Вторая машинка - рабочая, со своей задачей справляется, как за эту цену, то очень даже хорошо.